Uruchomienie sklepu i rozpoczęcie sprzedaży pod własną marką przez spółkę zależną VAPEM

Zarząd Cannabis Poland S.A.(„Emitent”) informuje, iż w dniu dzisiejszym VAPEM Spółka z o.o. zależna od Emitenta w 100%, uruchomiła swój sklep internetowy pod adresem www.VAPEM.eu oraz rozpoczęła sprzedaż produktów pod własną marką „Vape’m”.
W chwili obecnej w ofercie jest 14 produktów obejmujących jednorazowe i wielorazowe waporyzatory, susz oraz płyn do waporyzacji (wapowania), zawierający 25% lub 50% kanabinoidu CBD. Produkty te nie zawierają THC. Wyróżniającym się na rynku elementem oferty jest fakt, iż oleje do wapowania są w pełni organiczne, gdyż nie zawierają bardzo krytykowanego ostatnio glikolu stosowanego w papierosach elektronicznych. Produkty z oferty Vape’m nie zawierają również tytoniu ani nikotyny.
Dystrybucja produktów Vape’m obejmuje sklepy tradycyjne, branżowe oraz tytoniowe. Bardzo ważnym kanałem dla VAPEM jest również sprzedaż internetowa zakładająca dystrybucję na terenie całej Europy. Z tego powodu własny sklep internetowy prowadzony jest w wersji polskiej oraz angielskiej. Vape’m jest marką premium z produktami najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach, będąc alternatywą dla palenia papierosów oraz e-papierosów, gdyż waporyzatory Vape’m nie spalają, lecz podgrzewają olej: nie są więc szkodliwe dla zdrowia.
Każda partia produktów wprowadzanych do dystrybucji jest testowana przez niezależne laboratoria badawcze, co pozwala zapewniać najwyższą jakość produktów, jak również weryfikować skład kanabinoidów oraz kontrolować dopuszczalną zawartość THC poniżej 0,2%.

Udostępnij